Aqua Master Tools P110 Pro Combo pen – miernik pH, EC & temperatury
339,00 zł
P110 Pro Combo to multi miernik, umożliwający pomiar pH, EC i temperatury w roztworze. Kalibracja urządzenia jest możliwa z roztworami ph 4.0/7.0 oraz 1413 EC. Urządzenie posiada wymienną elektrodę.
37 w magazynie
Multi miernik Aqua Master Tools P110 Pro Combo – pomiar pH, EC i temperatury
Urządzenie Combo P110 Pro od AquaMasters wyróżnia się jako najlepszy cyfrowy miernik ręczny do pomiaru pH, EC i temperatury cieczy w jednym. Nowoczesna, solidna obudowa i ergonomiczny gumowy tył zapewniają wygodny chwyt, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sznurek.
Przez lata w Aqua Masters udoskonalano zarówno oprogramowanie, jak i wygląd P110 Pro, czyniąc go preferowanym narzędziem pomiarowym dla hodowców i ogrodników z branży rolniczej i sektoru hobbystycznego dla hodowców roślin. P110 ma wodoodporność i wyporność IP67, co zapewnia spokój ducha przed przypadkową utratą. Co więcej, sucha elektroda magazynująca eliminuje potrzebę ciąłego przechowywania miernika w cieczy.
P110 Pro jest dostarczany w komplecie z bateriami i wymienną elektrodą, co wydłuża jego żywotność.
Dzięki wielofunkcyjności P110 Pro jest on najlepszym narzędziem do pomiarów ph/ec/temp różnych cieczy.
|
Zakres |
pH: 0,1 ~ 14,0 pH EC: 0,0 ~ 19,9 mS/cm Temp.: 0°C ~ 50°C (32°F ~ 122°F) |
| Rozdzielczość |
pH: ± 0,1 pH EC: 0,1 mS/cm Temp.: 0,1°C (1,0°F) |
| Dokładność |
pH: ± 0,1 pH EC: ± 2% pełnej skali Temp.: ±0,5°C (32°F) Temp. kompensacja: 0°C–50°C (32°F–122°F) |
| Kalibracja |
pH: 2 punktowa autokalibracja z roztworami 4,0 i 7,0 pH EC: 1 punktowa autokalibracja z roztworem 1,413 EC |
| Funkcje | Wskaźnik baterii & automatyczna temp. odszkodowanie |
| Zasilanie | Bateria guzikowa 3 × 1,5 V AG-13 (w zestawie) |
| Auto. wyłączenie | Po 8 minutach |
| Wskaźnik kalibracji | Przy prawidłowej kalibracji |
| Wodoodporny | IP67 |
| Wymiary | 220 x 40 x 40 mm |
| Waga | 102 gramy |
P110 – Użytkowanie
P110 – kalibracja pH
P110 – kalibracja EC
P110 – wymiana elektrody
P110 – Rozwiązywanie problemów
| Waga | 250 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.