Aqua Master Tools E60 Pro Conductivity meter – miernik EC, PPM, TDS, Temp.
264,57 zł
Konduktometr (miernik stężenia nawozu w roztworze) od Aqua Master Tools. Model E60 PRO posiada zakres pomiaru EC: 0 ~19.9 mS/cm (0 ~ 19999 μS/cm) i przeznaczony jest do pomiarów w szerokiej gamie cieczy.
6 w magazynie
Miernik przewodności Aqua Master Tools E60 Pro – EC, PPM, TDS, miernik temperatury
Miernik E60 Pro EC, PPM, TDS i temperatury został zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie branż i jest idealnym cyfrowym miernikiem do pomiaru EC, PPM, TDS i temperatura w różnych cieczach. Ten wysokiej jakości, przyjazny dla użytkownika miernik charakteryzuje się wyjątkową dokładnością i jest zaprojektowany, tak aby zapewnić wygodny chwyt dzięki gumowej części tylnej i bezpiecznemu sznurkowi. Ponadto posiada wygodną 1-punktową funkcję automatycznej kalibracji, która ułatwia cały proces.
Miernik jest również wodoodporny zgodnie z normą IP67.
E60 Pro jest dostarczany z bateriami i ma wymienną elektrodę, co wydłuża żywotność miernika piórkowego przy długotrwałym użytkowaniu.
|
Zakres |
EC: 0 ~19,9 mS/cm (0 ~ 19999 μS/cm) TDS: 0 ~ 19,99 PPT / PPM: 0 ~ 1999 PPM Temperatura: 0°C ~50°C (32°F ~ 122°F) |
| Rozdzielczość |
EC: 0,1 mS/cm, 1 μS/cm (<1999 μS/cm), 10 μS/cm (>1999 μS/cm) TDS: 0,01 PPT / PPM: 1 PPM Temperatura: 0,1°C |
| Dokładność |
EC: ± 2% pełnej skali |
| Kalibracja |
EC: 1 punktowa automatyczna mS/cm 1,4 EC (μS/cm 1413 EC) |
| Funkcje | Wskaźnik baterii & automatyczna temp. odszkodowanie |
| Zasilanie | 3 × bateria guzikowa AG-13 1,5 V (w zestawie) |
| Auto. wyłączenie | Po 8 minutach |
| Wskaźnik kalibracji | Przy prawidłowej kalibracji |
| Wodoodporny | IP67 |
| Wymiary | 220 x 40 x 40 mm |
| Waga | 102 gramy |
| Waga | 250 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.