Aqua Master Tools E50 Pro – miernik EC i temperatury
274,36 zł
Konduktometr (miernik stężenia nawozu w roztworze) od Aqua Master Tools. Model E50 PRO posiada zakres pomiaru 0.0~19.9 mS/cm, 0°C~50°C i przeznaczony jest do pomiarów w szerokiej gamie cieczy.
4 w magazynie
Miernik EC i temp. Aqua Master Tools E50 Pro (konduktometr)
Miernik temperatury E50 Pro EC, zaprojektowany z myślą o wszechstronności w różnych gałęziach przemysłu, to najlepsze cyfrowe urządzenie podręczne do precyzyjnych pomiarów EC i temperatury w szerokiej gamie cieczy. Ten wysokiej jakości, przyjazny dla użytkownika miernik charakteryzuje się wyjątkową dokładnością i ergonomiczną konstrukcją, zapewniając wygodny chwyt dzięki gumowej części tylnej i bezpiecznemu sznurkowi. Ponadto posiada wygodną 1-punktową funkcję automatycznej kalibracji, która ułatwia kalibrację.
Miernik jest również wodoodporny i wyporny zgodnie z normą IP67, dzięki czemu utrzymuje się na powierzchni i jest bezpieczny, minimalizując ryzyko zgubienia. E50 Pro jest dostarczany z bateriami i ma wymienną elektrodę, co wydłuża żywotność miernika piórkowego przy długotrwałym użytkowaniu.
Specyfikacja:
|
Zakres |
EC: 0,0 ~ 19,9 mS/cm Temp.: 0°C ~ 50°C (32°F ~ 122°F) |
| Rozdzielczość |
EC: 0,1 mS/cm Temp.: 0,1°C (1,0°F) |
| Dokładność |
EC: ± 2% pełnej skali |
| Kalibracja | EC: 1 punktowa autokalibracja z buforem 1,4 EC |
| Funkcje | Wskaźnik baterii & automatyczna temp. odszkodowanie |
| Zasilanie | Bateria guzikowa 3 × 1,5 V AG-13 (w zestawie) |
| Auto. wyłączenie | Po 8 minutach |
| Wskaźnik kalibracji | Przy prawidłowej kalibracji |
| Wodoodporny | IP67 |
| Wymiary | 220 x 40 x 40 mm |
| Waga | 102 gramy |
| Waga | 250 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.