Aqua Master Tools P160 Pro Combo pen – miernik pH, EC, TDS, PPM i temperatury
429,00 zł
36 w magazynie
Multi miernik Aqua Master Tools P160 Pro Combo pen – miernik pH, EC, TDS, PPM i temperautry
Miernik pH, EC, TDS, PPM i temperatury P160 Pro Combo pen P160 Pro to miernik premium, przyjazny dla użytkownika cyfrowy miernik ręczny, oferujący rozszerzone funkcje. Jest idealny do pomiaru pH, EC, PPM, TDS i temperatury wszelkiego rodzaju cieczy, co czyni go odpowiednim dla wielu branż. Ten wysokiej jakości miernik jest niezwykle precyzyjny, doskonale leży w dłoni dzięki gumowej, ergonomicznej części tylnej i posiada sznurek do zabezpieczenia nakładki. Ponadto, miernik posiada certyfikat wodoszczelności IP67.
Model Combo P160 Pro posiada funkcję automatycznej kalibracji pH z dwoma punktami (4.0 i 7.0) oraz analogową funkcję kalibracji EC, co oznacza, że roztwór kalibracyjny nie musi mieć dokładnie temperatury 25ºC.
Ten model miernika klasy premium dostarczany jest w solidnym etui razem z roztworami kalibracyjnymi pH 4,01, pH 7,00 i EC 1413. P160 Pro wyposażony jest w suchą elektrodę, co oznacza, że nie wymaga przechowywania w cieczy.
Miernik Pro Combo posiada baterie w zestawie, posiada wymienną elektrodę co pozwala przedłużyć jego żywotność.
|
Zakres |
pH: 0,1 ~ 14,0 pH EC: 0,0 ~ 19,9 mS/cm TDS: 0,0 ~ 19,99 PPT PPM: 0,0 ~ 1999 PPM Temp.: 0°C ~ 50°C (32°F ~ 122°F) |
| Rozdzielczość |
pH: ± 0,1 pH EC: 0,1 mS/cm TDS: 0,01 PPT PPM: 10 PPM Temp.: 0,1°C (1,0°F) |
| Dokładność |
pH: ± 0,1 pH EC: ± 2% FS TDS: ± 2% pełnej skali PPM: 10 PPM Temp.: ±0,5°C (32°F) Temp. kompensacja: 0°C – 50°C (32°F – 122°F) |
| Skala PPM | 700 ppm |
| Kalibrowanie |
pH: 2-punktowe auto 4,0 – 7,0 pH Ręczna kalibracja EC odpowiednia dla każdego bufora EC |
| Cechy | Wskaźnik baterii i automatyczna kompensacja temperatury (ATC) |
| Zasilacz | Bateria guzikowa 3 × 1,5 V AG-13 (w zestawie) |
| Automatyczne wyłączenie | Po 8 minutach |
| Wskaźnik kalibracji | Przy prawidłowej kalibracji |
| Wodoodporny | IP67 |
| Wymiary | 220 x 40 x 40 mm |
| Waga | 102 gramy |
| Waga | 250 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.