Milwaukee MW101-SOIL – profesjonalny miernik pH gleby / doglebowy
1066,04 zł
Ten przenośny miernik nadaje się również do użytku w szerokim zakresie zastosowań, takich jak edukacja, rolnictwo i ogrodnictwo, a także analiza wody i środowiska.
5 w magazynie
Przenośny miernik pH Milwaukee Instruments MW101-SOIL
Zmierz pH w glebie z łatwością za pomocą zestawu pH-metru Milwaukee Instruments MW101-SOIL.
Ten przenośny miernik nadaje się również do użytku w szerokim zakresie zastosowań, takich jak edukacja, rolnictwo i ogrodnictwo, a także analiza wody i środowiska. Ten poręczny i ergonomicznie zaprojektowany przenośny miernik jest idealny dla każdego, kto ma mały budżet a mimo to wymaga szybkich i niezawodnych pomiarów. Inne cechy to duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz długa żywotność baterii.
Zawiera
- Elektroda pH MA918B / 1
- Roztwór do kalibracji startera (ph 7.01 20ml)
- Ciężki przypadek
- Bateria 9 V.
- podręcznik
Specyfikacja
| Zakres pH | 0,00 do 14,00 pH |
| Rozdzielczość pH | 0,01 pH |
| Dokładność pH | ± 0,02 pH |
| Kompensacja temperatury | ręczna, od 0 do 50 ° C |
| Kalibrowanie | instrukcja, w 2 punktach |
| przez trymery przesunięcia i nachylenia | |
| Elektroda pH | SE220 (w zestawie) |
| Środowisko | Od 0 do 50 ° C / od 32 do 122 ° F; max RH 95% |
| Typ Baterii | 1 x 9 V (w zestawie) |
| Żywotność baterii | około. 300 godzin ciągłej pracy |
| Wymiary (tylko miernik) | 145 x 80 x 40 mm |
| Waga (tylko miernik) | 220 g (z baterią) |
| Waga | 500 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.