Spider farmer SF2000 Dimmable 200W Samsung LM301B EVO – lampa LED do uprawy roślin
1649,00 zł
Faktyczny pobór mocy: 200W~
Wydajność 527umol/S
Obszar oświetlenia max: 120x100cm
8 w magazynie
NIEZWYKŁA WYDAJNOŚĆ:
Lampy LED Grow Lights SPIDER FARMER SF2000 są wyposażone w najnowszą technologię LED, wykorzystującą diody Samsung LM301B o wysokiej wydajności energetycznej 2,7 umol/J, co zapewnia lepszą penetrację światła. Pomimo niezwykle dużej mocy zużywa tylko 200W energii elektrycznej, dzięki czemu jest bardziej wydajna niż tradycyjne lampy HID i inne lampy roślinne dostępne na rynku. Jest idealny do namiotu do uprawy o wymiarach 2 x 4 stopy i 4-calowego wentylatora liniowego.
NOWY UKŁAD DIODY I PROJEKT ŚCIEMNIANIA:
Ulepszone lampy do uprawy SF2000 mają nowy układ diod z większą liczbą perełek światła na krawędziach i mniejszą liczbą w środku, co skutkuje bardziej jednolitym PPFD. Pokrętło ściemniania może regulować intensywność światła w razie potrzeby, a połączenie wielu świateł z ujednoliconym ściemnianiem jest szczególnie korzystne w przypadku dużych obszarów upraw w pomieszczeniach i nasadzeń komercyjnych.
IDEALNE DLA WSZYSTKICH ETAPÓW WZROSTU: Pełne spektrum światła białego, niebieskiego, czerwonego i IR (3000K, 5000K, 660nm i IR 760nm) jest doskonałe dla wszystkich etapów wzrostu. Diody 3000K dają bardziej czerwonawe światło, a 5000K bardziej niebieskawe światło. Światło czerwone i podczerwone o długości fali 660 nm są szczególnie przydatne podczas kwitnienia, przyspieszając czas kwitnienia i zwiększając plony. Światło wygląda naturalnie, dzięki czemu nadaje się do dokładnego monitorowania stanu zdrowia roślin.
DOBRZE WYKONANA I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA:
Lampy LED do uprawy SPIDER FARMER SF2000 mają solidną konstrukcję i są wolne od hałasu wentylatora. Wysokowydajny, niezawodny i odłączany sterownik skutecznie odprowadza ciepło, a aluminiowy radiator jest gruby i wytrzymały, a osłony ochronne na kable sprawiają, że jest przyjazny dla użytkownika. Wysokiej jakości komponenty oznaczają, że światło działa dłużej, oszczędzając pieniądze bez konieczności częstej wymiany światła.
Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w produkcji lamp LED do uprawy, SPIDER FARMER jest zaangażowany w tworzenie bardziej wydajnego, odpowiedniego i wysokiej jakości sprzętu do sadzenia w domu do wzrostu roślin i stara się zostać zaufanym partnerem dla każdego hodowcy. Pakiet zawiera oświetlenie do uprawy Spider Farmer SF2000, instrukcję obsługi, parę srebrnych haczyków i parę czarnych wieszaków.
| Specification | SF2000 |
| Spectrum | 660-665nm,3000K,5000K,760nm IR |
| LED | 606 pcs SAMSUNG LM301B EVO |
| PPF | 527umol/S |
| PPE | 2.7 umol/J |
| Power draw | 200W±5%@AC120V-277V |
| Coverage | Max Coverage:3x4ft Core Coverage:2x4ft |
| Lumen | 34500Lm±5%@AC120V 34460Lm±5%@AC240V 34530Lm±5%@AC277V |
| Gross Weight | 4.642KG |
| DB | 0dB |
| Input Voltage | AC100-277V |
| Amp | 1.673A@AC120V 0.8402A@AC240V 0.7391A@AC277V |
| Operating Temperature | -20-35℃ |
| Frequency | 50-60HZ |
| HPS/MH Replace | 500W |
| Certification | CE,UL,ETL |
| Package Include | 1x SF2000 LED Grow Light (with dimmer box) 1x Power Cord 2x Hanging Kits 2x Rope Rachets 1x Daisy Chain 1x User Manual |
| Waga | 15000 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.