Mars Hydro FC-E4800 480W 2.8umol/J Lampa Led Grow Full Spectrum
2826,50 zł
Lampa LED do uprawy roślin marki Mars Hydro
Faktyczny pobór mocy: ~480W
Model: FC-E4800led
PPE: 2.8umol/J
Brak w magazynie
- Mars Hydro Smart Grow System – Inteligentne oświetlenie LED FC-E 4800 obsługuje mobilne sterowanie i programowanie planów uprawy za pośrednictwem aplikacji Mars Hydro. Precyzyjne konfigurowanie intensywności aż do miesiąca/dnia/godziny/minuty w celu uzyskania dynamicznych poziomów oświetlenia oraz symulacji wschodu i zachodu słońca w celu naśladowania naturalnego fotoperiodu u roślin. Wszystkie dane i ustawienia są przechowywane i przesyłane przez technologię OTA, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć natychmiastowy dostęp do najnowszych aktualizacji za pośrednictwem Wi-Fi.
- Wysokowydajne oświetlenie LED do uprawy — oświetlenie do uprawy FC-E4800 jest wyposażone w wysokiej jakości diody BridgeLux, które zapewniają wiodącą na rynku skuteczność 2,8 µmol/J. Zużywa 480 watów przy średnim PPFD wyższym o 30% niż inne lampy o tej samej mocy, zapewniając lepszą jakość plonów i większą efektywność kosztową oraz obniżając rachunki za energię elektryczną o 50% niż lampy HID/HPS!
- Innowacyjne odłączane konstrukcje — zarówno listwę świetlną, jak i zasilacz można zdemontować, aby umożliwić łatwą instalację i majsterkowanie dla hodowców, którzy chcą zbudować własny ślad oświetleniowy. Ustawienie paska świetlnego w zalecanych miejscach (oznaczonych zielonymi strzałkami) umożliwia najbardziej równomierne rozprowadzenie oświetlenia upraw, co skutkuje najbardziej spójnymi uprawami.
- Full Spectrum Grow Lighting – pełne spektrum z widmem Yield Max (660-665nm, 2800k-3000k, 4800-5000k), które mieści się głównie w zakresie PAR (400-700nm), światło FC-E4800 LED do uprawy aktywuje fotosyntezę i zapewnia wystarczającą ilość światła dla rośliny rosną silniejsze i zdrowsze.
- Włącz bezprzewodowe sterowanie wieloma lampami – Jednoczesne przełączanie i ściemnianie wielu lamp do uprawy bez dodatkowych przewodów lub kabli. W przypadku oddzielnych pomieszczeń dostępnych jest do 12 grup oświetlenia do niezależnego zarządzania. Plany rozwoju grup oświetleniowych nie będą kolidować ze sobą.
- Szybkie chłodzenie pasywne — seria Mars-Hydro FC-E posiada duży aluminiowy radiator z pewną przestrzenią między poszczególnymi paskami świetlnymi, aby rozpraszać ciepło. Odłączany zasilacz można zamontować zdalnie z boku namiotu/stojaka do uprawy lub na sąsiedniej ścianie, aby usunąć ciepło z przestrzeni do uprawy.
- Certyfikaty bezpieczeństwa i doskonała obsługa klienta — wszystkie lampy Mars Hydro LED do uprawy posiadają certyfikaty CE, ETL, RoHS i UKCA, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu na całym świecie. Mars Hydro oficjalnie gwarantuje 24-godzinną obsługę klienta, 5-letnią ograniczoną gwarancję oraz lokalne magazyny i centra napraw, aby oferować najlepsze usługi posprzedażowe hodowcom na całym świecie.
Specyfikacja:
| FC-E4800 | |
|---|---|
| Widmo | 380-410nm, 660-665nm, 730-740nm, 2800-3000K, 4800-5000K |
| Pobór mocy | 480W±5% |
| Odpowiednik HPS/HID | 600 W |
| Maksymalne pokrycie | 120 x 120 cm |
| Wydajność | 2,8umol/J |
| Full Spektrum | Tak |
| Marka chipów | BridgeLux |
| Napięcie wejściowe | 100-277 V (prąd przemienny) |
| Remis wzmacniacza | 3,998 A/120 V, 1,997 A/240 V, 1,749 A/277 V |
| Lumen | 82472 lumenów ± 5% |
| Rozmiar produktu | 864*852*79MM |
| Waga netto | 9,1 kg |
| Poziom hałasu | 0 DB |
| Waga | 30000 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.