Mars Hydro TS 600 100W Lampa Led Grow TS600 do uprawy roślin
499,00 zł
Faktyczny pobór mocy: ~100W
Brak w konstrukcji wentylatora, brak hałasu
TS 600 może zapewnić Twoim roślinom wysoką wartość PPE, do 2,0 μmol/J.
Ulepszony biały odbłyśnik w najnowszej wersji o wysokim współczynniku odbicia
933 w magazynie
Mars Hydro TS 600 100W Lampa Led Grow TS600 – Lampa LED do uprawy roślin

Diody LED zapewniają długą żywotność
Rozwijaj się przez wiele lat bez konieczności wymiany systemu oświetleniowego.
100% Plug & Play bez dodatkowego wyposażenia do kupienia. Oświetlenie serii Mars TS zostało ocenione na 50 000 godzin użytkowania lub więcej. Jakość Diody LED Epistar zapewniają mocne i długotrwałe światło do uprawy.
Wszechstronny do każdego rodzaju gleby, środowiska średniego lub ogrodniczego
Seria Mars TS przewyższy istniejącą konfigurację oświetlenia w środowisku wewnętrznym. Lampa świetnie sprawdza się we wszystkich typach gleb hydroponicznych, aeroponicznych i innych.
Idealny do uprawy w namiotach i innych małych lub zamkniętych przestrzeniach
Podczas pracy w ciasnych namiocie z łatwością docenisz kompaktową konstrukcję, niskie temperatury robocze i wyjątkowo duży zasięg, jaki oferuje seria Mars TS. Niskie temperatury pracy utrzymują minimalne wymagania wentylacyjne
Specyfikacja
| Model: TS600 | |
|---|---|
| Widmo | 650-660nm, 730-735nm, 3000K, 5000K |
| Pobór mocy | 100 W ±10% |
| Zamiennik HPS/HID | 150 W |
| Maksymalny obszar ośw. | 70 x 70 cm |
| Wydajność | 2,0 µmol/J |
| Maksymalna wydajność | 1,8 g/wat |
| Napięcie wejściowe | 110-130 V, 220-240 V |
| Napięcie | 1,37 A/110 V, 0,79 A/220 V |
| Lumeny | 11465 lumenów±5% / AC240V |
| Rozmiar produktu | 14 cali x 13 cali x 1,5 cala = 35,6 x 31 x 3,6 cm |
| Waga brutto | 4,4 funta / 2 kg |
| Waga netto | 2 funty / 0,91 kg |
| Poziom hałasu | 0 DB |
| Moc cieplna | 341 BTU |
| Długość przewodu | 6 stóp (ok 180cm) |




| Waga | 4000 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.