Mars Hydro TSL 2000 300W Lampa Led Grow do roślin 108cm
1449,00 zł
Lampa LED do uprawy roślin marki Mars Hydro
Pokrycie nawet do 150x90cm
Faktyczny pobór mocy: ~300W
47 w magazynie
Panel LED Mars Hydro TSL 2000 300W – Lampa LED Grow do roślin podłużna (108cm)
Pokrycie nawet do 150x90cm!
Rozwijaj swoją uprawę przez wiele lat bez konieczności wymiany systemu oświetleniowego.
100% Plug & Play bez dodatkowego wyposażenia do kupienia. Oświetlenie serii Mars TS zostało ocenione na 50 000 godzin użytkowania lub więcej. Jakość Diody LED Epistar zapewniają mocne i długotrwałe światło do uprawy.
Wszechstronna do każdego rodzaju gleby, środowiska średniego lub ogrodniczego
Seria Mars TS przewyższy istniejącą konfigurację oświetlenia w środowisku wewnętrznym. Lampa świetnie sprawdza się we wszystkich typach gleb hydroponicznych, aeroponicznych i innych.
Idealna do uprawy w namiotach i innych małych lub zamkniętych przestrzeniach
Podczas pracy w ciasnych namiocie z łatwością docenisz kompaktową konstrukcję, niskie temperatury robocze i wyjątkowo duży zasięg, jaki oferuje seria Mars TS. Niskie temperatury pracy utrzymują minimalne wymagania wentylacyjne.

SPECYFIKACJA
| Widmo (spektrum) | 660-665nm, 730-740nm, 3000-3200K, 6000-6500K |
| Pobór mocy | 300 W ± 5% |
| Zamiennik HPS/HID | 400 W |
| Maksymalne pokrycie | 5 stóp x 3 stopy = 150 x 90 cm |
| ŚOIWydajność | 2,6umol/J |
| Maksymalna wydajność | 2,3 g/wat |
| Marka chipów | Bridgelux |
| Napięcie wejściowe | 100-277 V (prąd przemienny) |
| Losowanie wzmacniacza | 2,550 A/120 V, 1,311 A/240 V, 1,135 A/277 V |
| Lumen | 50304 lumenów±5% / AC120V |
| Rozmiar produktu | 1018*253,32*63,8 MM |
| Waga brutto | 6,8 kg |
| Waga netto | 3,561 kg |
| Poziom hałasu | 0 DB |
| Długość przewodu | 180cm |
w zestawie zawieszki regulowane!




| Waga | 7200 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.