Secret Jardin Hydro Shoot 100 – 100x100x200
701,89 zł
Namiot / growbox do uprawy / hodowli roślin, belgijskiej firmy SecretJardin
Brak w magazynie
Secret Jardin Hydro Shoot 100 – 100x100x200cm revision 2.0
W pozycji pionowej „małe” namioty Hydro Shoot przeznaczone są do uprawy roślin mierzących od 50cm do 150cm i oferują przestrzeń do upraw o powierzchni od 0,16m2 do 1,00m2. W pozycji poziomej przeznaczone są do uprawy roślin mierzących do 80cm i oferują przestrzeń do upraw o powierzchni od 0,48m2 do 2,00m2.
Modele z rękawami odblaskowymi umożliwiającymi wlot/wylot powietrza mogą zostać wyposażone także w kołnierze kanałowe DUCTING FLANGE DF16 zapewniające dodatkowe wloty/wyloty.
Namiot uprawowy belgijskiej firmy Secret Jardin.
Nazwa modelu |
HS100 |
| Rewizja | 2.00 |
| Waga | 8kg |
| Wymiary | 100cm x 100cm x 198cm |
| Podłoga | 1x WT100 |
| Okna do wlotu | 1x Okna 30x20cm |
| Otwory wentylacyjne | 2x Wentylacja Ø180 |
| Skarpety kablowe | 1x kabel Ø75 |
| Sufit | 2x rurka, do 10kg każda Długość : 100cm |
| Wentylacja zalecana (brak w zestawie) | 1x MF16 |
| Oświetlenie zalecane | Poziom III (HPS) = 400W Poziom III (LED PE2.7) = 280W |
| Objętość | 2,0m 3 |
| Ekstrakcja zalecana przy założonym filtrze *. | 200-270m3/h
. |
| Główne cechy | Canvas M210D Mylar Słupki Ø16 (Q195 malowane proszkowo) Narożniki 2mm Polipropylen Wyjmowana mylarowa tacka na wodę M210D Dno PE210D |
| Waga | 29000 g |
|---|
TERMIN DOSTAWY
Przesyłka kurierska 6 dni roboczych.
PŁATNOŚCI I DOSTAWA
Nasza firma oferuje bezpieczne i wygodne metody płatności, które zapewniają komfort oraz pewność każdej transakcji. Współpracujemy z renomowanymi bramkami płatności, umożliwiając szybkie i bezproblemowe przelewy online, a także płatności kartą. Proces płatności jest zabezpieczony zaawansowanymi protokołami szyfrowania, aby chronić Twoje dane na każdym etapie transakcji.
BEZPIECZNA DOSTAWA KURIEREM
Dostawy realizowane są za pośrednictwem naszej zaufanej sieci kurierskiej. Gwarantujemy terminowe dostarczenie zamówień bezpośrednio pod wskazany adres, zapewniając przy tym najwyższy poziom dbałości o bezpieczeństwo przesyłek. Wszystkie paczki są starannie pakowane, aby dotarły w nienaruszonym stanie.
Staramy się, aby zarówno proces płatności, jak i dostawy był szybki, bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.